Nie szkodzić


Forum Rodziców i Wychowawców „Nie szkodzić”
STOP demoralizacji dzieci i młodzieży

Jesteśmy rodzicami i wychowawcami, i nie zgadzamy się na wprowadzenie na terenie województwa łódzkiego zajęć z zakresu edukacji seksualnej realizowanych przez Fundację Nowoczesnej Edukacji SPUNK w ramach projektu „Profilaktyka ciąż wśród nastolatek, chorób przenoszonych drogą płciową, w tym profilaktyka HIV/AIDS”.

Jako Forum, jesteśmy nieformalną grupą, zatroskanych o dobro dzieci i młodzieży, rodziców i wychowawców, działamy poza jakimikolwiek nurtami politycznymi i ideologicznymi i nie identyfikujemy się z żadną frakcją polityczną.

Reprezentujemy tradycyjne podejście do seksualności człowieka, które zakłada, że kontakty intymne są ważnym elementem naszego życia i umacniają nasze małżeństwa oraz prowadzą do świadomego rodzicielstwa.

Edukacja seksualna powinna służyć budowaniu stałych i szczęśliwych małżeństw, a nie skłaniać do przeżywania krótkotrwałej przyjemności z przygodnym partnerem dowolnej płci.

Naszym zdaniem, program realizowany przez Fundację SPUNK zamiast pomóc w zakładaniu rodzin i osiąganiu pełnej satysfakcji z życia, w tym także z seksu, skłania do podejmowania zbyt wczesnej inicjacji seksualnej i w konsekwencji szkodzić. Wybór należy do nas i do naszych dorastających dzieci, wybierajmy mądrze.


Agnieszka i Sebastian Piątkowscy
Magdalena i Piotr Ogrodowczykowie
Agnieszka i Tomasz Dec
Maria i Jacek Golańscy
Aneta i Wojciech Niźnikowscy
Magdalena i Łukasz Wójcikowie

<
<><